پارتیشن دیواری متحرک از چه نوع موادی ساخته شده است؟

April 16, 2021

آخرین اخبار شرکت پارتیشن دیواری متحرک از چه نوع موادی ساخته شده است؟

پارتیشن دیواری متحرک از چه نوع موادی ساخته شده است؟

 

 

پارتیشن دیواری متحرک به طور کلی از مسیرهای آلومینیومی ، چرخ معلق ، قاب آلیاژ آلومینیوم ، مشخصات بالا و پایین ، مواد عایق صدا ، سطح مختلف ، مکانیزم تلسکوپی ، دسته و غیره تشکیل شده است.

 

1. مسیرهای آلومینیوم: مسیر آلومینیومی پارتیشن دیواری متحرک EBUNGE پس از تیمار آندایزینگ از آلیاژ آلومینیوم 6063-T6 خارج می شود.مسیر آلیاژ آلومینیوم پس از آنودایزینگ نه تنها می تواند مسیر را به طور کامل متصل کند ، بلکه همچنین یک محیط عملیاتی ایمن ، پایدار ، مقاوم در برابر خوردگی و با دوام را برای پارتیشن متحرک فراهم می کند.

 

2. چرخ آویز: یاتاقان های وارداتی برای تمام چرخ های بالابر یک پارتیشن جامد استفاده می شود و مقاومت پیچ بالاتر از 8.8 است.چسب خارجی چرخ آویز از مواد POM وارد شده از Saigang DuPont آمریکایی ساخته شده است که تجربه استفاده و دوام پارتیشن متحرک را بسیار بهبود می بخشد.

 

3. قاب آلیاژ آلومینیوم: از مواد آلومینیومی با کیفیت بالا 6063-T6 ساخته شده است.در مقایسه با ساختار چوب ، ساختار پیچ و مهره آلومینیومی با ثبات تر است.در عین حال ، ساختار داخلی هر پارتیشن قوی تر و سازگار با محیط زیست است.

 

4. مشخصات بالا و پایین: در مشخصات بالا و پایین پارتیشن متحرک ، نصب ابتکاری نوارهای عایق صدا عملکرد آب بندی با زمین و سقف را بسیار بهبود می بخشد و ضریب عایق صدا از همه جنبه ها بهبود می یابد.

 

5. مواد عایق صدا: پشم شیشه با چگالی بالا تصویب شده است ، که نه تنها دارای مزایای سبک وزن و پشتیبانی از احتراق است ، بلکه دارای ضریب جذب بالایی است که ضریب عایق صدا پارتیشن دیواره متحرک را بسیار بهبود می بخشد.

 

6. سطوح مختلف: سطح مختلفی برای تقسیم دیوار متحرک وجود دارد ، مانند MDF یا تخته سه لا (سطح لخت) ، ملامین یا ورقه ورقه (مقرون به صرفه ترین و تمیز کردن آن بسیار آسان) ، چرم یا پارچه (پوشش نرم و سخت نیز موجود است) ، آینه ، HPL ، صفحه نوشتن ، و غیره ...

 

7. مکانیسم تلسکوپی: در داخل هر پانل یک مکانیزم تلسکوپی وجود خواهد داشت ، هنگامی که پانل را کار می کنید ، مکانیزم بالا و پایین می شود ، فضا حدود 22.5 -32 میلی متر است.بنابراین پارتیشن دیواری متحرک یک سیستم آب بندی است ، هیچ فاصله ای بین بالا و پایین وجود ندارد.

 

8. دستگیره: دسته شبیه کلید برای درب است.ما فقط از دسته استفاده می کنیم تا پانل پارتیشن دیواری متحرک را جابجا کرده و قفل کنیم.

 

امروزه از پارتیشن دیواری متحرک به طور گسترده ای در سالن ضیافت هتل ، مرکز همایش ها ، اتاق کنفرانس اداری ، اتاق آموزش ، استودیو ، کلیسا ، موزه و غیره استفاده می شود ... برای جزئیات بیشتر ، لطفا در هر زمان با ما تماس بگیرید.